Nowa odpowiedź
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejny marsz w obronie praw kobiet i zapowiedź następnego. Jutro protestujący....
#1


Kolejny marsz w obronie praw kobiet i zapowiedź następnego. Jutro protestujący zamierzają przejść pod dom sandomierskiego posła - czytaj artykuł na: https://www.sandomierztv.pl/wiadomosci/1174,kolejny-marsz-w-obronie-praw-kobiet-i-zapowiedz-nastepnego-jutro-protestujacy-zamierzaja-przejsc-pod-dom-sandomierskiego-posla


Dyskutuj i komentuj na forum.

Odpowiedz
#2
Niech się zbiorą w jednym miejscu a nie wszędzie biegać po mieście....
Odpowiedz
#3
Dzielnicowi już pukali do domów małolatów czy jeszcze nie ?
Odpowiedz
#4
Tylko żeby to ZOMO znów nie przeszkadzało, zamiast być razem z nami, nie chcieli nas przepuścić.
Odpowiedz
#5
Ty zomo widziałeś
Względem prawa wszyscy są równi a osoby biorące udział w tej szopce łamią kilka przepisów więc niech się cieszą że tylko kilka osób połapali
Odpowiedz
#6

Po prostu chcą zadbać o swoje. Więc szacunek. Ty jesteś taki przepisowy ?

Odpowiedz
#7
Małoletni antifiarze w Sandomierzu ? Nawet do naszego pięknego miasta dotarła ta zaraza ? Oi, dzisiaj możecie spotkać kilku kibiców
Odpowiedz
#8

https://nadwisla24.pl/2020/10/26/drugi-t...ti836vTgJA


Wstawiam link ze strony nadwisla24, jako przykład, jak może wyglądać marsz w obronie praw kobiet, że istnieją też inne hasła niż ***** ***. W Tarnobrzegu marsz był dobrze zorganizowany, z tego co widziałam na filmie nawet drugi marsz odbył się bez obecności i interwencji policji, co też pokazuje, że da się sprawę rozwiązać inaczej. Jeżeli już u nas w mieście zadarliście ze służbami, to chociaż nie poddawajcie się i nie uciekajcie za bloki tylko róbcie swoje.

Odpowiedz
#9
Jak przekraczam prędkość liczę się z tym że mogę dostać mandat tak samo oni krzycząc zakłócając spokój i uczestnicząc w nielegalnym zbiegowisku powinni się z tym liczyć ?
Odpowiedz
#10
Najlepsze hasło poniedziałkowego marszu to napisany na tekturze zwrot: WOLNA CIPA niesiony przez około 15 letniego chłopca, lub okrzyki: WOLNE KONOPIE. Myślę że ci ludzie poszli tam dla zabawy, napić się, zapalić, pokrzyczeć, bo napewno nie protestować przeciwko czemuś. Chore to.
Odpowiedz
  


Szybka odpowiedź

 

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Wydawca portali www.stv.pl oraz www.forum.telewizjastv.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez internautów. Więcej informacji w Regulaminie Forum oraz w dziale . Polityka Prywatności.

TOP CREATIVE sp. z o.o. zastrzega, że rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.stv.pl oraz www.forum.telewizjastv.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści.

Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody TOP CREATIVE i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. TOP CREATIVE sp. z o.o. 2018-2020

Kolejny marsz w obronie praw kobiet i zapowiedź następnego. Jutro protestujący....00