Nowa odpowiedź
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Protest rolników we Włostowie. Dziś spotkali się z samorządowcami
#1

Strajk rolników na DK9. Protestujący spotkali się z samorządowcami. - czytaj artykuł na: https://www.sandomierztv.pl/wiadomosci/1264,strajk-rolnikow-na-dk9-protestujacy-spotkali-sie-z-samorzadowcami


Komentuj i dyskutuj na forum.

Odpowiedz
#2
Brawo za strajk. Szacunek dla Pana Jarubasa i Pana Bogusława byłego starosty oraz dla burmistrza Opatowa, że popierają rolników. Jak wiadomo powiat Opatowski jest typowo rolniczy i to rolnicy wybierają władze samego Opatowa jak i Powiatu. Zainteresowanie Pana burmistrza przysparza mu zwolenników wśród rolników a raczej przy wyborach do powiatu pis zwolenników nie będzie już miał i stracą powiat i stanowiska , bo tak czy inaczej Prezes wprowadzi ,,Piątkę " a nikt mu się nie sprzeciwi.
Odpowiedz
#3
Oni to już wiedzą , że koniec władzy i w Polsce i w większości gmin i powiatów w Polsce. Skłóceni z każda grupa społeczna , jeszcze mieli za sobą część narodowców , ale teraz każdy chce ich końca , większość kobiet , górnicy, rolnicy, nauczyciele, bye bye
Odpowiedz
  


Szybka odpowiedź

 

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Wydawca portali www.stv.pl oraz www.forum.telewizjastv.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez internautów. Więcej informacji w Regulaminie Forum oraz w dziale . Polityka Prywatności.

TOP CREATIVE sp. z o.o. zastrzega, że rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.stv.pl oraz www.forum.telewizjastv.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści.

Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody TOP CREATIVE i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. TOP CREATIVE sp. z o.o. 2018-2020

Protest rolników we Włostowie. Dziś spotkali się z samorządowcami00